en

Saistībā ar brīvdienām maija sākumā mainīts Latvijas Bankas darba laiks.

Latvijas Bankas kases būs slēgtas Darba svētkos, 1. maijā, un 6. maijā, kas ir brīvdiena, tā kā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena, 4. maijs, iekrīt sestdienā.

Pirmssvētku dienās, 30. aprīlī un 3. maijā, kases strādās saīsinātu darba laiku:

  • Rīgā, K.Valdemāra ielā 1b, 30. aprīlī līdz plkst.16.30 un 3. maijā līdz 15.15,
  • Liepājā, Teātra ielā 3 līdz plkst.14.00.


Minētajās svētku dienās Latvijas Bankas Kredītu reģistrā ziņu izsniegšana klientiem klātienē nenotiks, vienlaikus arī brīvdienā būs iespējams saņemt Kredītu reģistrā iekļautās ziņas elektroniski (https://www.bank.lv/par-mums/uzdevumi/kreditu-registrs/informacijas-pieprasijums). Arī Kredītu reģistrs pirmssvētku dienās strādās stundu īsāku darbadienu  - 30. aprīlī līdz plkst.16.30 un 3. maijā līdz plkst.15.15.  

1. maijs būs Latvijas Bankas uzturētās maksājumu sistēmas TARGET2-Latvija un Elektroniskās klīringa sistēmas (EKS) brīvdienas, tomēr šajā brīvdienā Latvijas Banka turpinās nodrošināt EKS zibmaksājumu servisa darbību, tai skaitā savienojumu ar TARGET2 sistēmas zibmaksājumu norēķinu (TIPS) pakalpojumu un EBA Clearing ātro zibmaksājumu sistēmu RT1. Zibmaksājumu pakalpojumu ieviesušo komercbanku (AS “Citadele banka”, “Swedbank” AS un AS “SEB banka”) klienti zibmaksājumus var veikt 24/7/365 režīmā arī svētku dienās un brīvdienās, turklāt sekunžu laikā.

6. maijā TARGET2-Latvija un EKS strādās ierastajā darbadienas režīmā.

Multimediji